0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Reneissance Tedavileri

Reneissance Tedavileri

Reneissance Tedavileri İzmir

Rönesans Tedavileri ( Raffaello / Tiziano )

Raffaello Tedavisi Karşıyaka

Raffaello Tedavisinin İçeriği Nelerden Oluşur ?

Raffaello tedavisinin içeriğinde Glutatyon, B grubu vitaminleri, antioksidan kompleksi, Pinus Pinaster, Raffaello Hyaluranic asit, Bakırpeptid, Resveratrol’ den oluşan güçlü bir kokteldir.

Fak edilir parlaklık sağlaması ve cildi beslemesi ile bilinir.

Son zamanların en önemli ve pratik gençlik ve güzellik mucizelerinden biri olarak öne çıkan Raffaello; özellikle göz altı morlukları, yüz, boyun, saç kökenleri, eller, ayaklar ve dekolte bölgelerinde etki eder. Göz altındaki morlukların ortadan kaldırılmasında  Rönesans tedavileri arasında yer alan Raffaello’ nun rolü büyüktür. İçeriğinde bulunan hyaluronik asit cildinizin gün içinde duyduğu nem ihtiyacını büyük ölçüde karşılar. Pinus pinaster antioksidanı sayesinde cilt renginizin doğal özünü dengeler. Cilt dokusunun hızla gençleşmesinde ve doku iyileşmelerinde resveratrol – glutatyon kompleksleri etki eder.

Raffaello Yöntemini Ne Kadar Sıklıkla Uygulatmalısınız ?

Her cilt ve her cildin ihtiyaçları farklılık gösterir. Genellikle ilk ay için 3 – 4 seanslık bir uygulamanın ardından idameler ile kişilerin tedavi süreçleri devam eder.

En doğru ve uzun soluklu etki için 6 – 12 ay süresince tedavinin uygulanmasının sürdürülmesi istenen sonucu almanızı sağlayacaktır. Raffaeollo tedavisi 2. seansdan itibaren cildinize gözle görülen bir canlılık ve gençlik kazandırır.

Tiziano

Tiziano Tedavisinin İçeriği Nelerden Oluşur ?

Tiziano; Kollajen, Omega 3, 6, 9, Bakır peptid, Omega CTP kompleksi, Resveratrol, Aminoasitler, Organik kök hücreleri ve hyaluronic asitten oluşur. Oldukça güçlü bir kokteyldir. Özellikle 35 yaşından itibaren vücudun salgıla yamamaya başladığı sarkmaları, yaşlılık belirtilerini, ince çizgiler ve kırışıklıkları gideren, cildi pürüzsüzleştiren içerikleri içinde barındırır.

Tiziano Uygulaması Ne Amaçla Yapılır ?

Tiziano Tedavisinin uygulandığı bölgeler; uyluk içleri, göz altı torbaları, kol altları, yüz, boyun, eller, ve dekoltedir. Forma girmenizi ve belirginleşen ince çizgilerinizin yok edilmesini sağlar. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde cildinizi derinden nemlendirir ve cildinizi gererek kırışıklıklarınız üzerinde etkili olur. Genellikle ilk ay 3 – 4 seansına ardından tedavinize idameler ile devam edilir.

Raffaello ve Tiziano Uygulamalarının Yapılış Şekli

Klasik mezoterapi uygulamalarından farklı olarak Raffaello ve Tiziano tedavileri çok daha güçlü bileşenlere sahip olduğundan daha az malzeme ve çok daha az enjeksiyon yardımıyla kusursuz ve şaşırtıcı sonuçlar elde edersiniz. Örümcek Ağı Estetik Karşıyaka Hizmeti de vermekteyiz.

İşleme geçilmeden önce cildiniz kirden arındırılır, uyuşturucu kremler ile masaj yapıldıktan sonra yaklaşık 30 dakika beklersiniz. Bekleme sürenizin dolmasıyla birlikte cildiniz tekrar temizlenir ve çok ince iğneler yardımıyla işlem deri altınıza itinayla uygulanır.

İşlem Sonrasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Raffaello ve Tiziano işlemleri uygulandıktan sonra doktorunuzun size tavsiye edeceği güneş koruyucularını günlük olarak aksatmadan kullanmalı ve işlem sonrasını takip eden  ilk 4 saat  boyunca yüzünüze kesinlikle  su değdirmemelisiniz.