0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız
Prp

Prp İzmir

Prp sayesinde İzmirli müşterilerimiz artık çok daha genç bir görünüme kavuşmanın Karşıyaka güzellik merkezi ile keyfini sonsuza dek sürmektedir.

Tıbbi adıyla Prp, trombosit, pıhtı hücresi anlamında gayet zenginleştirilmiş plazma işlemi adı ile anılmakta olan ve son dönemlerde bir çok güzellik merkezi tarafından  tercih edilmekte olan biz kozmetik güzelleşme yöntemidir.

Prp tekniği ile müşterilerimizden yaklaşık olarak 8 ile 20 cc kan alınarak analiz işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bu özel yöntem ile elde edilen madde oldukça minik ölçülerde derinin alt kısmına özel cihazlar yardımı ile enjekte edilmektedir.

Özellikle hasarlı olduğunu düşündüğünüz noktalar elde edilmekte olan bu botox maddesi bir anda bu hasarlı dokuların yer aldığı hücreleri yenileyerek gençleşmesini ve sağlıklı çalışmasını desteklemektedir.

Prp sonucu hedef doku hücresi tamir edilmektedir.

Kendi bedeninizden elde edeceğimiz bir serum sayesinde yine kendi hücrelerinizi kolay bir şekilde yenileme şansına sahip olabilirsiniz. Tüm bu işlemler için hijyenik ve tam kapsamlı bir merkeze ve bu yöntemi kusursuz olarak yerine getirebilecek uzman hekimlere ihtiyaç duyulmaktadır

Prp tedavisi vücudun hangi bölgelerine uygulanır

Bu özel uygulama yüz derisinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Yine dış görüntünüzün bir yanası durumunda olan boyun bölgesinde de son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Çünkü boyun derisi yaşlılığın vurgusunu fazlasıyla yapmaktadır. Sadece yüze yapılan uygulama yaşınızı gizlemeye yetmezken boyunca aynı uygulama ile bütün bir görüntüyü sağlamalıdır.

Prp son dönemlerde yaşlılığın ilerlemesiyle kırışıklık ve yaşlılık lekelerin bir numaralı adresi olan emin eller üzerinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle el üst bölgelerinde sıklıkla tercih edilmektedir

Yine kollarda bacaklarda ve saç derisinde cilt yenilenmesine yardımcı olabilmesi adına tercih edilen popüler bir yöntem olmaktadır.

Yüz derisinde kullanılma amacı olarak göz altı morlularının ortadan kaldırılmasına ilişkin olarak kaz ayaklarında ortaya çıkan kırışıklıkları ortadan kaldırmak amacıyla, cilt üzerinde oluşan güneş lekelerinin yok edilmesi gibi çok rastlanan cilt sorunlarının ortadan kaldırılmasına yönelik olarak tercih edilmektedir.

Prp uygulaması ile siz değerli müşterilerimiz de hayal ettiğiniz genç ve kusursuz bir görüntüye kavuşabilirsiniz

Canınız yanmadan, cilt üzerinde kalıcı hasarlara neden olmadan sizlerde yaşlılığın üzerinizde bıraktığı yan etkileri kısa sürede prp İzmir aracılığı ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Sizler için deneyimli Karşıyaka güzellik merkezi olarak geçmişten bu güne hizmet sunmaya devam ediyoruz. Dünya üzerinde ortaya çıkan e yeni estetik işlemlerini yakından takip ediyor ve onay görmesinin ardından bizlerde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına bünyemize dâhil ediyoruz.

Ekonomik fiyat avantajlarımız sayesinde başta İzmir olmak üzere İzmir çevresindeki diğer illerinde bir numaralı güzellik merkezi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşimizi büyük bir profesyonellikle yapıyor. Ortaya mutlu, memnun ve olduğundan çok daha genç görünen müşteriler çıkartıyoruz. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında olmak için bizleri …. Numaralı telefonlarımızdan arayabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.