0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nd-Yag Lazer

Nd-Yag Lazer

Nd-Yag Lazer İzmir

Birçok konuda olduğu gibi lazer epilasyon ilgili de doğru bilinen yanlışlar vardır.

Bu yanlışlardan en fazla göze çarpanlardan birisi de Nd – Yag Lazer Operasyon İzmir yaz aylarında lazer epilasyon uygulaması yaptırılmayacağına yöneliktir. Bu bilgi tam anlamıyla safsata olmakla birlikte gelişen teknoloji sayesinde nd – yag lazer operasyon yöntemiyle yazın ya da kışın fark etmeden her ihtiyaç duyduğunuz mevsimde lazer epilasyonun bedeninizde sağlayacağı rahatlık ve ferahlama, temizlik ve pürüzsüzlük hislerini yaşayabilirsiniz.

En güvenilir lazer operasyon işlemlerinden birisi olarak uzmanlar tarafından tavsiye edilen nd – yag lazer operasyon doğal esmer ya da yaz aylarında bronzlaşmış ten üzerinde uygulanabilmektedir. Dalga boyu 1064 nm olan bu son sistem lazer cihazları her türlü cilt üzerinde rahatlıkla uygulanabilir. Son derece pratik ve oldukça kısa bir süre içinde gerçekleştirilen bu uygulama sırasında ve sonrasında hayatınızı kabusa çeviren türden ağrılar ve acılar hissetmezsiniz. Sadece kadınların değil erkeklerinde kullanmayı tercih ettiği bu yöntemle birlikte halk arasında kıl dönmesi olarak bilinen ve vücudun çoğunlukla kol altı, bacak ve bikini bölgesinde gerçekleşen batıklarda da hızlı bir iyileşme gözlemlersiniz.

Nd – yag lazer operasyon aynı zamanda derinizi gençleştiren kolajen miktarınızı arttırma ve kan dolaşımınızı hızlandırma özellikleriyle cildinizi yenileyerek de sizleri memnun eder. Erkek Lazer Epilasyonu Bostanlı hizmeti de veren firmamız kaliteli cihazları ile her zaman bir adım öndedir.

Sadece kadınların değil erkeklerinde bir numaralı düşmanları arasında yer alan kırışıklıklar, akne tedavileri ve yara izlerinde de bu işlem etkili olarak kullanılır.

Lazer Epilasyonun Uygulandığı Alanlar

İstenmeyen tüyler ile sizi rahatsız eden bölgeler;

Bütün kol

Bütün bacak

Dekolte

Burun

Genital bölge

Göbek

Kulak

Sırt

Eller ve ayaklar

Boyun

Ense

Yüz..

Lazer Epilasyon Seansları, Kullanım Süresi, Periyodu

Seans sayıları başvuruda bulunan hastanın cilt türüne göre değişiklik gösterir.

Uygulama bölgesinde bulunan kıl yoğunluğuna bağlı olarak işlem 2, 5 dakika ile 3 saat arasında gerçekleşebilir.

Lazer epilasyon uygulaması periyodu ayda 1 gün olarak belirlenmiştir. Seans sayılarının artmasıyla birlikte kılların çıkma süreleri uzayacağından bu işlem zamanla 2 ayda bir uygulanmaya başlar.

Lazer Epilasyon İşlerlerinde Acı Hissedilir Mi ?

Soğuk hava üfleme ve cildi rahatlatma özellikleri bulunan yeni model lazer cihazları sayesinde varlığı ve yokluğu arasında çok bir fark olmayan bir acı hissedersiniz.

Lazer Epilasyon İşlemi Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Lazer epilasyon işlemleri öncesinde en önemli dikkat etmeniz gereken şey kıl uzunluğunuzdur. Kıllarınızın sadece cilt yüzeyinde belirmiş olmaları, çok uzun olmamaları gerekir. Lazer epilasyon seanslarınız devam ederken onları ağda ile almamanız bir diğer önemli husustur. Uygulama sonrasında ise, mutlaka işlem uygulanan bölgeye güneşten koruyan bir krem sürmeli, üzerine ya da çevresine su değdirmemeli, makyaj yapmamalı ve gün içinde tahriş edebileceğini düşündüğünüz durumlardan kaçınmalısınız.