0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız
Mezolifting

Mezolifting İzmir

Mezolifting, son dönemlerde adını sıklıkla duymaya alıştığımız bir nevi yüz gençleştirme yöntemi olarak yaygın olarak kullanılan kozmetik güzellik ürünüdür.
Sorunlu bölgenin deri alt tabakasına özel bir karışım olarak enjekte edilerek daha genç ve gergin bir deri görüntüsü ortaya çıkartılmaktadır.

Karşıyaka Mezolifting

Deri alt tabakasına enjekte edilmekte olan karışım vücudun ihtiyaç duyduğu ve yaşlanmayla birlikte ortadan kalkmakta olan A vitamini, E vitamini ve C vitaminlerinin yanı sıra çeşitli mineraller, antioksidanlar, dolgu maddeleri, aminoasitler gibi çok sayıda özel maddenin bir araya getirilmesiyle tamamlanmaktadır.
Karşıyaka güzellik merkezimiz cilt üzerinde eksik olan ihtiyaca özel bir tedavi uygulamasına girişmektedir.
En etkili yöntemleri sizler için hayata geçirmekte ve sizleri hiç olmadığı kadar iyi hissettirmektedir. Aynaya her baktığınızda yıllar öncesinin genç ve güzel görüntüsüne kavuşmanız artık hayal değil.
Mezolifting İzmir ile başta İzmir’de ikamet etmekte olan müşterilerimiz artık her zamankinden çok daha genç ve bakımlı bir görüntüye sahip. Sizlerde içinizdeki güzelliği merkezimi sayesinde kolayca oraya çıkartabilirsiniz.
Cilt üzerinde sorunlu bölgelere özel çeşitli uygulamalarımız sizler için hizmet sunulmaktadır. Har daim bakımlı olmaktan hoşlanan ve ruh genciğine uygun bir tene sahip olmak istene bay ve bayanlar güzelleşmek için doğru adresleri tercih etmektedir.

Bostanlı Mezolifting

Sağlığınız riske atacak olan merdiven altı güzellik merkezlerinden uzak durun.
Bu işi tam anlamıyla yerine getiren ve bu alanda teknik eğitimini tamamlamış olan Dr. Dermatologların hizmet vermiş olduğu firmamızdan yardım alınız.
Doğru teknikler ile Mezolifting hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Daha genç bir cilt için kesme ve biçme işlemi olmaksızın sadece botox uygulamalarımız ve lazer hizmetlerimiz ile sizlerde ağrısız ve acısız bir şekilde istediğiniz güzelliğe kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz.
Cilt için özel olarak geliştirilen estetik ekipmanlarınız yakından takip ediyor ve dünyada en yeni uygulamaları merkezimize sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için dahil ediyoruz.
Güvenerek hizmet alabileceğiniz bir güzellik merkezi için sizlerde Karşıyaka güzellik merkezimize gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Geçmişten bu güne sayısız müşteri memnuniyeti ile daha kaliteli hizmetlerimiz devam ettiriyoruz.
Hem paranız çöpe gitmesin hem de en önemlisi cildiniz istenmeyen sorunlara maruz kalmasın diye sizlerde uzman Dermatolog Karşıyaka tarafından hizmet verilmekte olan estetik Karşıyaka hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Hızlı ekonomik, uzman, güvenilir ve sizi anlayan bir estetik merkezi için sizlerde bizi tercih edebilirsiniz.
Gençleşmenin en kestirme yolu olan estetik bostanlı ile kısa sürede hayal ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.
Şimdi hemen site adresimiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. İstediğiniz konuda ayrıntılı bilgileri ücretsiz olarak hemen edinebilirsiniz.