0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling İzmir

İzmir hem bay hem de bayan müşterilerimiz başta olmak üzere kapsamlı bir cilt bakımı konusunda hizmet vermekte olan Karşıyaka güzellik merkezimiz, istenen sonuçlara ulaştırmaktadır.
Bazen kişiler yaşam içerisinde istenmeyen nedenlere bağlı olarak cilt üzerinde kalıcı sorunlara maruz kalabilmektedirler. Bu gibi sorunlar yaşam kalitelerini aksatırken diğer bir yandan psikolojik anlamda kişileri olumsuz etkilemektedir.

Bostanlı Kimyasal Peeling
Aynaya her baktığınızda kendinizi iyi hissedebilmeniz için siz değerli müşterilerimize kimyasal peeling hizmeti vermekteyiz. Etkili sonuçları gördüğünüz anda sizlerde vermiş olduğunuz paranın karşılığını fazlasıyla aldığınıza şahitlik edebilirsiniz. Kimyasal peeling hizmetimiz yepyeni ve kısa sürede etkili sonuçların ortaya çıkmasına neden olan bir yöntemimizdir.

Deri üzerinde ortaya çıkan derin çukurlar kimyasal peeling ile derinlemesine temizlenmektedir.
Cilt üzerinde yer alan gözenekler bu özel uygulama sayesinde tam anlamıyla temizlenmektedir.

Karşıyaka Kimyasal Peeling

Yapılan temizleme işleminin ardından çeşitli lazer uygulamalarımız ile gözeneklerin sıkılaştırılması işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tam olarak ne istediğiniz uzan hekimlerimize aktarmamızın ardından ve detaylı cilt analizinin ardından ortaya bir cilt bakım plana çıkartılmaktadır.
Ancak bu şekilde sahip olduğunuz cilt sorunlarına uygun bir bakım ve tedavi işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kimyasal peeling nasıl yapılır

Bu konuda gereken eğitimleri alarak dermatolog unvanına sahip uzmanlarımızca gerçekleştirilmek olan kimyasal peeling cilt üzerinde olumsuz durumlara neden olmamaktadır. Etkileri daha önce denenmiş ve istenen sonuçlara ulaşım sağlanmış durumdadır. Tam anlamıyla güvenerek kendinizi teslim edebileceğiniz bir merkez arıyorsanız sizlerde diğer müşterilerimiz gibi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İzmir Kimyasal Peeling

Artık deri üzerinde yer alan lekelerden kolayca kurtulmanız mümkün. Çok özel içeriklerden oluşan peeling malzememiz cilt üzerinde en doğru masaj hareketleri ile yedirilmektedir. Hemen ardından istenen süre cilt üzerinde bekletilmektedir. Gereken işlemlerin tamamlanmasının ardından cilt doğru tekniklerle yıkanmaktadır.
Yıkama işlemlerinin ardından ise cilt tipinize uygun bir nemlendirici krem yardımı ile nemlendirilmektedir.
Sizlerde en değerli giysiniz olan cildinizi riske atmamak ve sahte uzmanların neden olduğu cilt problemlerine maruz kalmamak adına Karşıyaka güzellik merkezine başvurabilirsiniz.

Kimyasal Peeling Bostanlı

Size ve bütçenize uygun fiyatlarımız en gelişmiş lazer güzellik tekniklerimiz ile dolu dolu bir hizmet sunmaktayız.
Denenmiş tekniklerimiz mutlu müşterilerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Lekeler, cilt bakımları, botox işlemleri ve bunun gibi en çok tercih edilen yöntemleri en doğru kişilerden almak için sizlerde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Hiçbir şekilde cerrahi işleme maruz kalmaksızın yıllar öncesinin genç görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Cilt problemlerinizi ortadan kaldırmak için sadece dakikalar içerisinde sizlerde merkezimizden hizmet alabilirsiniz. Hiç bir şekilde yatma durumu olmaksızın işinize ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
0 232 366 66 80 no’lu iletişim numaralarımıza 7/24 ulaşım sağlayabilir ve müşteri temsilcilerimizden istediğinizi konuda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Arayın görüşelim ve cilt üzerinizde yer alan tüm sorunlarınızı en basit şekilde ortadan birlikte kaldıralım. Uzman garantisi ile hayallerinizdeki görüntüye kavuşun.