0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Lazerle El Gençleştirme

İzmir Lazerle El Gençleştirme

Lazerle El Gençleştirme

Yüz bakımı her yüzyılda özellikle kadınların ilgi odağı olmuş ve çeşitli yöntemler ile bakım çareleri bulunarak, İzmir Lazer Epilasyon El Gençleştirme işlemi, yaşlanma belirtilerin veya bir takım rahatsızlıkların neden olduğu cilt sorunlarının üstesinden gelinmiştir. Çok değil bundan yaklaşık 10 yıl öncesine kadar yüzümdeki izleri azaltabildim ama ellerim yaşımı ele veriyor söylemlerini sık sık duymuşsunuzdur. Gelişen teknoloji, insanlardaki farkındalıkların artması gibi nedenler ile artık el bakımı da bayanların gözdesi.

İzmir Lazer El Gençleştirme
Cildimiz için ilk olarak yapılacak şey aslında çok basit, cildimizi nemsiz bırakmamak. Nemi sağlamak için ise bol su tüketmeli, nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalıyız. Güneş koruyucular da cilt sağlımız için oldukça önemli. Tüm dikkatli davranışlarımıza karşın ellerimizi yeterince koruyamamış veya mevcut durumdan yeterince tatmin olmamış isek başka bir seçeneğimiz daha var; Lazerle el gençleştirme yöntemi.

Elinizin ihtiyacına göre lazer seçenekleri de değişiyor. Eğer ellerinizdeki lekelerden kurtulmak istiyorsanız Q-Switched Nd-YAG lazer iyi bir seçenek olabilir. Eğer amacınız ellerinizdeki kırışıklıkları azaltmak ise Plexr veya fraksiyonel lazerler devreye giriyor. 3 ila 5 seans arasında değişen uygulamalar ile çok iyi sonuçlar alınabiliyor.

İzmir Lazerle El Gençleştirme

Gençlik Aşısı İzmir olarak da bilinen hyalüronik asit enjeksiyonları da ellerinizin nem ihtiyacının karşılanmasında önemli rol oynuyor. İşlem öncesi kullanılan lokal anestezi kremleri sayesinde de tüm bu uygulamalar sırasında canınız yanmaz. Seanslar sonrası güneşten korunmak, çok sıcak su kullanmamak uygulamanın etkisini arttıracaktır.

Lazer Tedavisi İçin En Uygun Zaman Nedir?

Lazerle el gençleştirme tedavisi için en uygun zaman kış aylarıdır. Bunun sebebi ise güneş ışığı… Güneşin zararlı ışınları ile lazer ışınlarının aynı bölgeye teması cilt üzerinde yara oluşumuna sebep olabilir. Bu riski ortadan kaldırmak için güneşin zararlı etkilerinin az olduğu kış ayları, tedavi için en uygun zamanlardır.