0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Lazer Epilasyon

İzmir Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İzmir

Lazer uygulamaları kişinin istenmeyen tüylerinden kurtulması üzerine tercih edilen günümüz son teknoloji cihazlarını içeren önemli bir yöntemdir. İzmir Lazer Epilasyon firmamızda Genellikle bu tür tüy, kıl ve benzeri alma yöntemleri olabildiğince acılı ve ağrılı geçtiğinden ötürü son dönemlerde sadece kadınlar değil, erkeklerinde bir numaralı tercihi halini almıştır. Erkek ve kadın fark etmeksizin kişiye göre uygulanan lazer epilasyon uygulamaları sayesinde jilet, ağda, cımbız ve benzeri materyallerin vermiş olduğu ağrılara maruz kalmamak tasınız. Örneğin bu materyallerden jileti ele aldığımız vakit tüylerden kurtulmak için yaptığınız işlem sonrasında tüyleriniz daha sert ve daha gör çıkabilmektedir. İşte bu tür oluşumların gerçekleşmemesi adına kişiler genellikle İzmir lazer epilasyon gibi merkezlere gelerek uzmanlardan aldıkları bilgiler doğrultusunda işlemlere tabii olmaktadırlar.

Lazer Epilasyon Faydalı Mı?

Lazer epilasyon işlemleri 1990 yılından bu yana uygulanmakta olup, geçen zaman süresince bu cihazların modern teknoloji ile birlikte daha işlevsel bir hale gelerek sorunların kökünden hallolmasını sağlamaktadır. İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları Son derece başarılı sonuçların elde edildiği lazer epilasyon işlemlerinin temeli tamamen kıl köklerinin lazer ile yakılarak bir daha çıkmaması sağlanmaktadır.

Lazer Lpg İzmir

Dilerseniz İzmir Botoks Hizmetimizi de deneyebilirsiniz fakat ilk uygulanmaya başlandığı yıllarda oldukça pahalı olan uygulama seansları, günümüz koşullarında cihazların daha etkili olması ve insanların bu tür sorunlardan daha rahat arınması için ucuz fiyatlara indiği görülmektedir. Lazer epilasyon cihazları bir uzman eli aracılığıyla sorunların oluştuğu bölgeye lazer enerjisini uygulayarak bu tür kıl köklerinin ortadan kalkması sağlanmaktadır. Yöntem ilk uygulama kapsamında yetersiz olabilmektedir. Bu durum tamamen kişinin tüy yapısına ve aynı zamanda cilt yapısını da kapsayan bir neden olmaktadır.

Lazer Epilasyon Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir Lazer epilasyon uygulaması yaptıracak olan kişinin en az 21 günlük süre boyunca cımbız, ip veya ağda gibi materyaller kullanarak tüy alma işlemini yapmaması gerekmektedir.
Lazer epilasyonun yapılacağı bölgeye solaryum ve benzeri işlemlerle ten rengi değiştirme uygulamalara maruz kalmaması gerekmektedir.
Uygulamadan önce kişinin tüylerinde herhangi bir tüy renk değiştirici ve benzeri boya uygulamalarının yapılmaması gerekmektedir.

İzmir Lazer Epilasyon

Epilasyon uygulamasına başlamadan evvel kişinin cilt bölgesinde tahriş edici veya cildin soyulması için kullanılan ilaçların en az 2 hafta boyunca kullanılmamış olması gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişi uygulama sonrasında hiçbir şekilde güneş ışığı altında durmamalı, solaryum gibi işlemlere dahil olmamalıdır. Öte yandan dışarı çıkma durumu var ise koruyucu kremler kullanmak kendisine fayda sağlayacaktır.
Uygulamadan hemen sonra cildin tahriş olmasına sebebiyet verecek olan peeling, kese ve benzeri uygulamalardan kaçınılmalıdır.

Epilasyon İzmir Lazer

Uygulama sonrasında kişinin cildinde kızarıklık, şişme ve benzeri durumlar yaşanabilmektedir. Bu durumdan ürkmemelisiniz, bu durum kişinin cilt hassaslığına yönelik 1 ila 48 saat arasında değişiklik gösterebilmektedir.
Epilasyon sonrasında bölgede çıkan kılların ömrü 2 ila 8 gün arasında değişmektedir. Sonrasında ise uzayarak dökülmektedir, herhangi bir işlem yapmamalısınız.