0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Botoks

İzmir Botoks

Botoks İzmir

Çok Güzel görünmek ve daha da genç bir cilt yapısına kavuşmak isteyen kişiler cerrahi müdahalelere karşın botoks adı verilen teknolojik tedavi yöntem ile bu isteklerini gerçekleştirebiliyor. İzmir botoks hizmetleri dahilinde yer alan hastaların hem uygulama öncesi, hem de uygulama sonrasında dikkat etmesi gereken bazı durumlarda bulunmaktadır. Günümüzde birçok kimsenin artık cerrahi müdahalelere yönelik kararsız bakmaları bu tip daha rahat cilt germe ve gençlik aşısı gibi uygulamalar daha çok tercih ediliyor.

İzmir Botox

Botoks İzmir tercih edilmesinin en büyük nedenlerinin başında normal yaşama ve bu kapsamda sosyal hayatı bozmadan devam ettirebilmek üzerinedir. Botoks olarak tabir ettiğimin etkinin ana maddesi “botilinium toksin” adı verilen bir türevdir. Bu maddeden az bir miktar ve sıvı karışımı ile elde edilen karışım uygun hale getirilerek kişiye uygulama yapılmaktadır. Çok Güzel görünmek ve daha da genç bir cilt yapısına kavuşmak isteyen kişiler cerrahi müdahalelere karşın botoks adı verilen teknolojik tedavi yöntem ile bu isteklerini gerçekleştirebiliyor. İzmir botoks hizmetleri dahilinde yer alan hastaların hem uygulama öncesi, hem de uygulama sonrasında dikkat etmesi gereken bazı durumlarda bulunmaktadır.

İzmir Botox Merkezi

Günümüzde birçok kimsenin artık cerrahi müdahalelere yönelik kararsız bakmaları bu tip daha rahat cilt germe ve gençlik aşısı gibi uygulamalar daha çok tercih ediliyor. Botoksun tercih edilmesinin en büyük nedenlerinin başında normal yaşama ve bu kapsamda sosyal hayatı bozmadan devam ettirebilmek üzerinedir. İzmir Kaş Botoks olarak tabir ettiğimin etkinin ana maddesi “botilinium toksin” adı verilen bir türevdir. Bu maddeden az bir miktar ve sıvı karışımı ile elde edilen karışım uygun hale getirilerek kişiye uygulama yapılmaktadır.

İzmir Botoks Kimlere Uygulanabilir?

Botoks uygulamasının bir takım hasta profilleri bulunmakta ve uzman doktorlar tarafından da belirtiler bu profiller; yüz mimik kasları, iki kaşınızın orta alanı, göz çevresi bölgeleri, alın bölgesi ve bu alana yakın çevrelerde botoks uygulaması idealdir. Özellikle de cildinde belirgin çizgileri bulunan kişiler botoks üzerine son dönemlerde yoğun bir katılım göstermektedirler.

İzmir Dudak Botoks

Buna ek olarak vücudunda kırışıklıklardan şikayetçi olan kişilerin önemle İzmir Dudak Botoks tedavisine başlaması da uzmanların tavsiyeleri arasında bulunuyor. Botoks kapsamında yaş düzeneğini bu oluşumlar üzerine saptamak zordur.

İzmir Botoks Tedavisinden Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ciltte bulunan kas lifleri botoks uygulamasının enjektesinden hemen sonra mutlaka 3-4 saat aralıklı olarak aktif halde kullanılması gerekmektedir. Bu durum botilinium toksin maddesinin daha çabuk aktivite gösterebilmesi ve çabuk işlev görmesine adına oldukça önemlidir. Uygulama yapılan bölgeye hiçbir şekilde el ile ovalama ve benzeri etkiler yaratılmamalıdır. Aynı zamanda enjeksiyon bölgelerine en az 7 ila 8 saat sonrasına kadar hiçbir durumda temas edilmemelidir. Uygulamadan hemen sonraki 48 saat boyunca kişinin alkol almaması gerekmektedir. Enjeksiyon işleminin hemen ardından kişinin 6 saat süresince kozmetik ürünler kapsamında yer alan arındırıcı, temizleyici ve benzeri ürünlerin kullanmaması gerektiğini söylemekte fayda var. Kişide herhangi bir yan etkinin oluşmaması ve benzeri durumlara karşı önlem almak adına bölgeye uygulanan enjeksiyondan en az 6 saat süresince yatay durumda olmaması ve dik konumda bulunması önemlidir.

İzmir Kaş Botoks

Uygulama sonrasında kişinin ilk 7 saat duşa girmemesi önerilir. Koşu, yürüyüş ve benzeri spor alanına dayalı faaliyetlerden 24 saat süresince uzak durmalıdır. Enjeksiyondan hemen sonra bir takım kızarıklıklar veya şişlikler meydana gelebilmektedir. Bu kapsamda kişinin 2 saat boyunca hiçbir şekilde müdahale de bulunmaması gerekiyor. Bu tür şişlik ve kızarıklıklar minimum 2 saat sonrasında normale dönmektedir.

İzmir Botoks Uygulamanın etkisini tam olarak alabilmek için en az 2 hafta beklemeniz gerekiyor. Özellikle de çizgilerin ortadan kalkabilmesi maksimum 1 aya kadar sürebiliyor.

Hemen Bizi Arayın Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi verelim.