0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız
Işık Dolgu

Işık Dolgu İzmir

Yüz ve Göz Altı Işık Dolgu İşlemleri, Gençlik Aşısı Karşıyaka, Bostanlı Gençlik Aşısı, Zayıflama Aşısı Karşıyaka, Zayıflama Aşısı Bostanlı işlemleri yapılır.

Işık Dolgu İzmir ile hayat olduğundan çok daha güzel ve genç bir görüntü ile yaşanıyor.

Sizlerde İzmir’de hizmet vermekte olan Karşıyaka güzellik merkezimize uğrayarak kaliteli estetik hizmetlerimizden çok fazla ödemeden en önemlisi de uzman hekimlerimizden güvenilir bir şekilde hizmet almanın ayrıcalığını yazabilirsiniz.

Etkili sonuçları ile tüm Türkiye’den ilgi gören firmamız, uzman hekimlerce analiz raporları doğrultusunda doğru işlemler şeklinde uygulanmaktadır. Merkezimizde tercih edilen popüler uygulamalar arasında bulunan ışık dolgusu, Hyaluronik asit bazlı bir içeriğe sahip olan ve tıbbi işlemlerden geçirilerek çapraz bağların  tekrar düzenlendiği botox doldu maddesi olarak özellikle göz çevresine enjekte edilmekte olan dermatolojik işleme verilen addır.

Işık dolgusu Hangi durumlarda yapılır

Özellikle gözaltlarında yer alan morluk oluşumlarının ortadan kaldırılması için,

Göz çevresinde oluşan karanlık görüntünün ve grimsi tonların meydana geldiği durumlarda,

Yorgun görüntünün ortadan kaldırılması için.

Gözaltında yaşanan yorgunluğa bağlı çökmeler gibi estetik olmayan görüntülerin iyileştirilmesinde kullanılır.

Göz Altı Işık Dolgusu Sadece Morlukların Tedavisi İçin mi Etkilidir?

Işık dolgusu izmir merkezimiz üzerinde verilmekte olan bu özel hizmet sadece morlukları ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilmektedir.  Göz ile ilgili olan tüm sorunların tedavisinde de merkezimiz bünyesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle göz çevresinde zamanla ortaya çıkmakta olan kırışıklıkların bertaraf edilmesi amacıyla da kullanılan bir yöntem olmaktadır.

Göz çevresinde hakim olan renk dengesizlikleri bu özel dolgu yöntemi ile ortadan kaldırılmakta ve pürüzsüz bir yüz ifadesinin ortaya çıkartılması sağlanmaktadır.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Estetik operasyonların olmazsa olmaz malzemelerinden olan ince uçlu iğneler kullanılarak hayata geçirilmekte olan ışık dolgusu, kişinin sorunlu olduğu bölgeye yapılan analiz neticesinde doğru bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir.

Ten renginize uygun bir çalışma ile istenen sonuçlara başarıyla ulaştırabilecek bir teknik uygulanmaktadır.

Işık dolgusu yöntemi,  tam anlamıyla uygulama yapılmadan önce göz çevresine az miktarda. Lokal anestezi uygulaması yapılmaktadır. Ardından tonikleme işlemi ile temizleme işlemi tamamlanır. Tam ve eksiksiz olarak hijyenik bir temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Dr. Dermatologların uygun göreceğiz dozlarda göz çevresin gerçek uygulama yapılarak göz çevresinde sorun haline gelen morluklar, karanlık görüntü, yorgunluk ifadesi ve kırışıklık oluşumları tek hamlede adeta tarihe gömülmektedir.

Bu özel uygulama deri altı elastikiyetini geçmiş yıllardaki haline getirmektedir Karşıyaka Işık Dolgu daha dolgun kas yapısı ile kırışıksız ve ten renginize uyumlu bir hale dönüştürmektedir.

Bu sayede şikâyet edilen tüm sorunlar ışık dolgu sayesinde kamufle edilmektedir.

Karşıyaka güzellik merkezi olarak bu özel hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Eğitimli dermatolog hekimlerimiz ile cildiniz ile ilgili tüm sorunlardan kolayca kurtulmanız mümkün olmaktadır. Her türlü lazer tedavisi ve estetik işlemler cerrahi işlemlere gerek kalmaksızın ortadan kaldırılmaktadır.

Sizlerde merkezimize ulaşarak 7 /24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.