0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hydra Facial Nedir

Hydra Facial Nedir

Hydra Facial Nedir

Bir medikal işlemi olarak uygulanan ve özellikle de ciltte yer alan nemin ve elastik düzenin tekrar geri sağlanmasını destekleyen etkene Hydra Facial denmektedir. Boyun, dekolte ve yüz hatları başta olmak üzere bu alanlarda lekeler, sivilceler, bozulan cilt yapıları üzerine etkili bir işlem sağlanarak antioksidan ve nemlendirme işlemleri yapılarak cildin yenilenmesi sağlanmaktadır. hydrafacial fiyatlari, hydrafacial kampanya, hydrafacial yapan yerler, hydrafacial cihaz fiyatları, Özel olarak cilt için kullanılan vakum sistemi sayesinde güvenilir ve kalıcı bir yöntem ile acısız uygulamalar dahilinde olmaktadır.

Hydra Facial nedir

Cilt üzerine sıvı mikrodermabrazyon adı verilen antioksidan ve anti-aging peptidler serumları uygulanmaktadır. Kırmızı ve mavi LED sistemleri sayesinde ciltte bulunan problemler meydana çıkarılarak tedavi sürdürülmektedir. Kızarıklık, ödem ve benzeri rahatsızlıklara yönelik tüm sorunlar giderilerek kişinin günlük rutin yaşamına dönülmesi sağlanmaktadır.

Uygulamanın Aşamaları Nelerdir?

Cilt üzerinde temizleme işleminin cilt vakum sistemi sayesinde ince bir analiz yapılarak tamamlanması kişinin kalıcı bir cilt düzeyine kavuşması sağlanmaktadır. Normal prosedür çapında kişiye uygulanan Hyderpeeling sayesinde sıvı ve vakum kullanılarak işlem ilerlemektedir. Gözenekli ciltler, lekeli ve akne izi ile dolmuş ciltler herhangi bir tahriş yaratılmadan özel olarak kullanılan elmas başlıklı cihazlar eşliğinde tedavi süreci devam edilir. Hydrafacial yorumları, hydrafacial nedir? Tedavi de kullanılan tüm serumlar leke, akne veya sivilcelerin derecelendirilerek tam bir seviye de kullanılması özenle takip edilmektedir.

Hydra Facial İşlemi nasıl yapılır

Genişlemiş gözenekler ve cilt üzerinde oluşan siyah noktalara özel olarak dengeleyici yağlı serum ile destekleme yapılmaktadır.  Özel spiral şekli sayesinde solüsyon, hyaluronik ve antioksidanlar cilde uygulanarak tedavi ilerleyişi devam ettirilmektedir. Tel terapi üzerine ise mavi ışık ile sivilceler ve akneyi oluşturan tüm bakteriler yok edilerek daha temiz bir cilt yapısı ortaya çıkarılmaktadır. İzmir Estetik Merkezi Temizlenen porlar sayesinde daha canlı bir cilt yapısı ortaya çıkarılırken, özelliklede yüz hatlarında ortaya çıkan kırışıklıklar içinde kırmızı LED tedavisi kullanılmaktadır. Bu tedavi kapsamında kollajen-elastin liflerini uyararak cilt sentezlenerek yenilenme işlemine tabii tutulur. Öte yandan bu işlemin neticesinde cilt iyice sıkışlaştırılmaktadır.

Bu bakım tedavisi sonunda ise finalde daha sıkı bir cilt elde edilirken ince kırışıklık ve benzeri tüm durumlar ortadan kaldırılmaktadır.

Hydra Facial Hangi Durumlarda Kullanılır?

Bu yöntem aslında tam bir kombin sistemi olmaktadır. Nemlendirme, antioksidan koruması, cildin yenilenmesi, cildin temizlenmesi, soymalar, akne tedavisi ve sivilce gibi birçok cildi kötü etkileyen faktörlerin temizlenmesi durumu olmaktadır. Bu kapsamda siyah noktalar ve genişleyen tıkalı gözeneklerin açılmasında kullanılmaktadır.

Daha güzel ve konforlu bir cilt yapısına sahip olmak isteyenler bu bakım tedavisini tercih etmektedirler. Daha aydınlık ve genç bir görünüm kazandırmaya yönelik bir teknik olan Hydra Facial, tüm yüzeysel cilt lekelerini, yağlı cilt sorunlarını ve benzeri durumlarda oluşan bir çok cilt sorununa karşın tercih edilen mucizevi bir yöntem olmaktadır. Sizlerde böyle bir cilde sahip olabilmek istiyorsanız bu yöntem üzerinden karar alabilirsiniz.