0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Karşıyaka Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı tamamen gençleştirmeye yönelik bir tedavi uygulamasıdır. Gençlik Aşısı Bostanlı Aşının diğer bir söylemi ise İzmir Gençlik Aşısı yani lAL sistem adı verilen ve saf hyalüronik asit türevinin %100’lük tam dilimi kullanılarak gerçekleştirilen bir program dahilidir. Gençlik Aşısı İzmir, Cilt üzerine minik aşılarla 3-4 defa ve 1-2 haftalık aralıklarla yapılan bu aşılar neticesinde cildin kendini onarması ve daha esnek bir hale gelerek nemli görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Aynı zamanda sıkılaştırılan hücrelerin işlevini daha üstün seviyeye taşıyarak bu oluşumların çalışma sürecini desteklemektedir.

İzmir Gençlik Aşısı Yapan Yerler
Cildin daha parlak ve canlı bir yapıya kavuşması için 2 günden itibaren ciltte sonuçlar görülebilinmektedir. Öte yandan kırışıklıklarda da etkin bir hafifleme ve gerginlik bu aşı sayesinde ortaya çıkabilmektedir.

Gençlik Aşısı Karşıyaka

Gençlik aşısı, bir diğer adıyla da bilinen lAL sistemi dahilinde 0 ila 15 gün ve 21. günlerde kişiye uygulanarak tedavi süreci ilerlemektedir. Kişinin alkol, akne, sigara, güneş ışınları ve solaryumdan etkilenmiş olan ve bu kapsamda zarar gören ciltlerinde tedavi tamamlayıcı olarak tercih edilmektedir. Bu tür sorunlar üzerine uygulanan gençlik aşısı günümüzde özelliklede kadınlar tarafından tercih edilmesi erkekleri de harekete geçirerek cilt yapısına önem veren birçok kişinin dermanı olmuştur. Öte yandan bu uygulama Avrupa ülkelerinde 10 yıldan fazladır kullanılan bir tedavi yöntemi olmuştur. Amerika başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde yıllardır uygulanan bu tedavi çoğunluğunu mutlu etmiştir.

Gençlik Aşısı (lAL Sistem)

Vücudun önemli yapı taşlarından biri olan Hyalüronik asit, cilt içinde yer alan eklemlerden tutun, kan damarlarına ve hatta iç organlarda bile bulunan bir madde özelliğini taşımaktadır. Bağ dokusunu ana yapı maddesi de olan bu asit türü insanlar kategorisinde en fazla bebeklerde bulunan bir etkendir.

Gençlik Aşısı İzmir, Gençlik Aşısı Karşıyaka

Gençlik Aşısı Karşıyaka Güzellik Merkezi Parlak, canlı ve nem oranı yüksek ciltlerde bulunmakta ve buna en büyük örnekte bebek cildi diyebiliriz. İnsanlar yaşlandığı zaman git gide cilt yapısı özelliklerini kaybetmektedirler. Bu durum tamamen asit türünün ciltte azalması ve hücrelerin artık üretim yapmaması üzerine olmaktadır.

Gençlik Aşısı Kimlerde ve Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Uygulamayı 20 yaşından itibaren dileyen herkes tercih edebilir. 20 yaşın üzerindeki hemen her cilt yapısına uygulanabilinen lAL Sistem, reaksiyonlara taviz vermemesinin nedeni ise cilt içerisinde kendi molekül yapılarını oluşturan kaynaklardan sağlamaktadır. Gençlik Aşısı Bostanlı Genellikle el ve yüz hatlarında tercih edilen yöntem, aynı zamanda boyun, dekolte ve alın bölgelerinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu tür bölgelerde kırışıklık ve cilt yapısının erken bozulması gibi nedenlerden ötürü tercih edildiğini söylemekte de fayda var. lAL Sistem uygulaması günümüzde birçok kadın tarafından tercih edilen ve son dönemlerde erkeklerinde yoğun ilgi gösterdiği bir uygulama olmaktadır. Bunun nedeni ise artık kadınlar kadar erkeklerinde kendine özen göstermesi ve kozmetik açıdan daha parlak ve canlı bir cilt yapısına sahip olmaları üzerinedir.