0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Enzim Peeling

Enzim Peeling

Enzim Peeling İzmir

Enzim Peeling İle Cildinizi Yenileyin!

Enzim peeling işlemi sorunlu cildin tam anlamıyla derinlemesine temizlenmesi ve deri üst tabakasında yer tutan ölü tabakanın soyularak yenilenmesine yardımcı olan kozmetik güzellik yöntemidir.

Enzim peeling uygulaması kimlere uygulanabilir?

Cilt yirmili yaşların ardından yaşlanmaya başlamakta ve düzenli bir peeling uygulanmaması ile deri sarkmaları şeklinde ortaya çıkmaktadır.

Peeling Karşıyaka

Yirmili yaşlarda bile çevrenin olumsuz etkilerine maruz kalan cilt üzerinde toz, kir ve farklı partiküller yer tutarak gözeneklerin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu da zamanla cilt üzerinde sorunlu bir yapının oluşmasına neden olmaktadır. Tıkanan gözenekler ve temizlenmeyen bir cilt üzerinde Enzim Peeling İşlemi sıklıkla karşılaşılan sorunların başında ise sivilce, siyah nokta ve pul pul dökülmeler meydana gelmektedir.

Enzim Peeling Bostanlı

Ortaya çıkan cilt sorunlarından en kısa sürede kurtulmanın yolu ile enzim peeling uygulaması olmaktadır. Derinlemesine temizlenen cilt bir anda nefes almaya başlarken diğer bir taraftan ışıltılı ve temiz bir görüntüyü de beraberinde getirmektedir.
Enzim peeling haftanın belirli günlerinde düzenli olarak tekrarlanması ile istenen sonuçlara neden olmaktadır. Bu özel hizmetimiz sadece cildin pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlamaz aynı samanda daha sıkı ve genç bir cildin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Çünkü düzenli cilt bakımlı deri altındaki kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Buda genç bir ciltçin olmazsa olmaz bir uygulama olarak olamazsa olmazların başında gelmektedir.

Leke Tedavisi Karşıyaka

Dermotolog bostanlı aramalarında en başta gelen firmamız, kaliteli cilt bakımı uygulamaları ile en çok tercih edilen güzellik merkezlerin başında gelmektedir.

Enzim peleng dışında neler yapıyoruz

Klasik Cilt Bakımı yine bayanların güzellikleri için olmazsa olmazların başında gelmektedir. Genel bir cilt bakımı için 18 yaşından itibaren tüm bayanların bu özel hizmeti almaları gerekmektedir. Her daim güzel bir görüntüye sahip olmanız için sizlerde cilt tipinize uygun olarak doğru ve etkili bir klasik cilt bakımı yaptırabilirsiniz.
Profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından doğal içerikler kullanılarak size özel hazırlanan maskelerimiz gereken sürelerde uygulanarak ardından cilt tipinize uygun yağlı veya yağsız nemlendirici kremler ile kusursuz bir bakım tamamlanmaktadır.
Dinlenmiş bir cilt, tam anlamıyla temizlenmiş ve kan dolaşımı maksimum seviyelere yükselmiş bir şekilde yaşantınıza kaldığınız noktadan devam edebilirsiniz.
Leke Tedavisi İzmir
Lekeli Cilt Bakımı ile Karşıyaka güzellik merkezi olarak bu konuda oldukça iddialı olduğumuzu vurgulamak isteriz. Daha önce denenmiş ve kısa sürede istenen sonuçlara ulaştırmış çok özel maskeler ve temizleme teknikleri ile lekelerin açılmasını sağlamaktayız.

Kusursuz ve bebeksi bir cilde sahip olmanın keyfini tüm bayanlar bir ömür boyu sürsün diye geçmişten bu güne cilt bakımı konusunda en gelişmiş hizmetleri en uygun fiyat seçenekleri ile sumaktayız.

Emin ellerden ılınan hizmet sayesinde sizlerde kısa sürede genç ve pürüzsüz bir cilt görüntüsüne sahip olabilirsiniz tek yapmanız gereken Karşıyaka güzellik merkezimiz ile iletişim kurmanız olacaktır.