0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Karşıyaka Dudak Dolgu

Dişiliğin en önemli simgesi ve gençliğin masum tablosunu dudak botoks karşıyaka ortaya çıkarak dudaklar bir süre sonra istemediğimiz bir görünüme bürünmektedir. Kadınlar için özel bir yere sahip olan ve birçok farklı nedenden ötürü kadınların üzerinde durduğu dudaklar güzelliklerini ön plana çıkaran detayları içerisinde saklamaktadır. Birçok kadın giyimi ve ruj tonunu uydurmak ister ve hatta daha belirgin dolgun dudaklara sahip olmak istemektedir. Fakat ilerleyen yaş ve bir takım farklı sorunlardan ötürü bu canlılık kaybolabiliyor.

Dudak Dolgu Botoks Karşıyaka

Buna çözüm olarak ince bir hale bürünen dudaklar makyaj kalemleri ile büyütülmeye çalışılmaktadır.Dişiliğin en önemli simgesi ve gençliğin masum tablosunu ortaya çıkarak dudaklar bir süre sonra istemediğimiz bir görünüme bürünmektedir. Kadınlar için özel bir yere sahip olan ve birçok farklı nedenden ötürü kadınların üzerinde durduğu dudaklar güzelliklerini ön plana çıkaran detayları içerisinde saklamaktadır.

Botoks Dudak Dolgu Bostanlı

Birçok kadın giyimi ve ruj tonunu uydurmak ister ve hatta daha belirgin dolgun dudaklara sahip olmak istemektedir. Fakat ilerleyen yaş ve bir takım farklı sorunlardan ötürü bu canlılık kaybolabiliyor. Buna çözüm olarak ince bir hale bürünen dudaklar makyaj kalemleri ile büyütülmeye çalışılmaktadır.

Dudak Dolgusu Nedir ve Neden Tercih Edilmelidir?

Bir diğer sorun ise dudakların kırışık bir hale gelmesi. Yapılan ruj kırışıklık ile kötü bir görünüm kazandırmakta, bu durumda haliyle kişinin kendini kötü hissetmesini sağlıyor. Dudak dolgusu işte tamda bu kapsamda kadınların sorunlarına çözüm olmaktadır.

Botoks Dudak Dolgu İzmir

Tercih sırasına göre genellikle doğuştan ince dudaklara sahip olan kadınlar ilk sırada yer alıyor. Akabinde yaşın ilerlemesiyle dudaklarda görülen incelmelere maruz kalan kişiler de mutsuz bu durum karşısında mutsuz olduğundan tercihini bu yöntem doğrultusunda kılmaktadır. Yapılan işlem kapsamına ise dudak dolgusu tedavisi denmektedir. Bu yöntem içerisinde kullanılan en yüksek miktara sahip malzemenin adı ise “hyaluronik asit” olmaktadır.

Dudak Dolgusu Neden Kullanılır?

Estetik cerrahlar genellikle hastalarına dudak estetiği çerçevesinde geçici dudak dolgusu üzerine tavsiyelerde bulunuyor. Hemen yukarıda belirttiğimiz “hyaluronik asit” ise insan derisinin haznesinde yer alan bir madde olmaktadır. Yaşın ilerlemesi veya doğuştan da kaynaklanabilinen nedenlerden ötürü bu salgının azalmasıyla dudaklarda incelme görülmektedir.

Dudak Botoks Dolgu Atakent

Su tutan bir molekül havzasını kapsayan asit türü sayesinde dudakların daha dolgun ve daha güzel bir görünüme bürünmesi sağlanmaktadır. Kullanılan bu madde tamamen insan vücudu ile orantılı bir uyuma sahip olmaktadır. Öte yandan bir yan etkisinin bulunmaması ve zamanlar eriyip gitmesi de bu konu bilgileri arasındaki yerini almakta. Bu asit türünün tamamen güvenli olduğunu söylemek yanlış olur, bu durum tamamen üretici firmanın kalitesinden, güvenilirliğine kadar uzayan bir süreçtir.

Dudak Dolgusu Süreci Ne Kadar Sürer?

Uygulama her ne kadar 5 dakikalık bir süreç içerisinde tamamlanması uygun görülse de yapılan hazırlanma kapsamındaki teknik ve masaj aşamaları biraz daha önem arz ettiğinden süreç normalin biraz üstünde seyir gösterebilmektedir. İşlem sürecinde yapılan araştırmalarda da lokal anestezik enjeksiyonlarda bir takım negatif ilerlemeler kat edildiğinden ötürü dudaklarda şişme durumlar görülmüştür.

Dudak Dolgu botoks karşıyaka doktor

Bu nedenle tercihlerinizi lokal antestezik kremler üzerine verebilirsiniz. İşlemden hemen önce ve hemen sonrasında da mutlaka buz ile uygulama yapılması fayda sağlamaktadır. Dudak Dolgu Botoks Karşıyaka Bu uygulama sayesinde şişliğin önüne geçebileceğiniz gibi, öte yandan kanama ve benzeri durumlarında tedbirini almış olacaksınız. Uygun süre sonrasında ise bu işlemin dudaklara eşit orantıda dağılabilmesi için, yani dolgunun tamamen dağılabilmesi adına tüm dudak bölgesine masaj yapılması uygun olmaktadır.