0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları İzmir

Dolgu Uygulamaları Nelerdir ? Karşıyaka Dudak Dolgusu, Bostanlı Yanak Dolgu Firması’dır.

Dermatolojik anlamda son dönemlerin en popüler uygulamaları arasında bulunan hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri ile hayata geçirilen uygulamalar dolgu uygulaması adı verilmektedir.

Dolgu enjeksiyonları kullanılarak kırışıklıların yer aldığı noktaları uygulanan Anti-aging botox yöntemi,  yüz de bulunan ince çizgilerin belirginliğini ortadan kaldırmaktadır. Derin çizgilerin durumuna göre göre seanslar uzamakta iken ince çizgiler ise daha kısa süreler içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.

Dolgu Uygulamaları en sık olarak yüzdeki kırışıklıların yok edilmesi, dudak dolgunlaştırma işlemi,  elmacık kemik belirginleştirme işlemi gibi dermatolok uygulamalar sırasında Karşıyaka güzellik merkezinde kullanılmaktadır.

Dolgu uygulaması nedir?

Dış çevreden ileri gelen cilt hasarları, yaşlılıkla ilgili gelişen çizgiler, sarkmalar, derin kırışıklar, hamilelik lekeleri,  gibi çeşitli nedenler ile cilt olumsuz bir görüntüye sahip olabilmektedir.  Bu durumların her birinden kurtulabilmek amacyla  yapılan bir kozmetik işlem olarak dolgu uygulamaları tercih edilmektedir.

Dolgu Uygulamaları, yapılmasının ardından 4 ila 6 ay gibi farklı süreçlerde geçerliliğini devam ettirmektedir. Bu özel işlemler sadece 15 dakika içerisinde kolay bir şekilde tamamlanabilen bir işlem olmaktadır.

Bir iş arası sizlerde merkezimize uğrayarak bu özel hizmetlerimizden güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz. Zamanın cildiniz üzerinde bırakmış olduğu etkileri bir nebzede kurtulmak adına sizlerde dolgu uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Dolgu Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Göz çevresi, ağız kenarı, dudaklarda gülmelerden dolayı oluşan çizgi oluşumlarının ortadan kaldırılmasında.

Dudak üzerinde oluşan çizgilerde,

Dudak altlarında oluşan çizgilerde,

Çene üzerinde meydana gelen çizgilerde,

Derin kaynaklı sivilce izlerinde,

Derin yara izlerinde,

Dudak dolgunlaştırma işlemleri sırasında,

Göz çevresindeki çökme, sarkma durumlarında,

Çene şeklini düzeltmek gerektiği durumlarda,

Elmacık kemiklerini dolgunlaştırmak amacıyla,

Yanak bölgelerini dolgunlaştırma amacıyla,

Yaşa bağlı olarak önemi yitiren lif bağlarının tekrar güçlendirilmesi amacıyla,

Dudak dolgusu:  zamanla dudaklarımız eski dolgun ve gergin görüntüsünü kaybedebilmektedir.  Eski dolgun ve formda dudaklara sahip olabilmek için kişiler bu özel dolgu uygulamalarından yararlanmak isteyebilmektedir. Yılların dudaklar üzerindeki etkisini azalmak adına bu özel yöntem tercihe edilmektedir.

Burun ve ağız çevresindeki oluklar:

Çeşitli mimikler, sık sık atılan kahkahalar, burun ve ağız bölgemizde derin oluklara neden olabilmektedir. Bu da her aynaya baktığımızda kendimizi kötü hissetmemize neden olabilmektedir. Tüm bunlara maruz kalmamak adına sizlerde dolgu uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Yanak ve şakak gibi kolayca fark edilebilir bir noktada yer alan alanlarda istenen görüntüye sahip olmanın en basit yolu 15 dakika kadar kısa sürebilen botox dolgu uygulamalarından geçmektedir. Sizlerde genç ve güzel bir yüz ifadesine her daim sahip olabilmek için merkezimizi ile iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 366 66 80 İletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmanız olacaktır.

Lazer yöntemleri, estetik teknikleri ve dolgu uygulamaları fiyatları İzmir hakkında merak ettiğiniz tüm yanıtlara kolayca ulaşabilir ve sizlerde hayal ettiğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.