0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Diod Lazer

Diod Lazer

Diod Lazer İzmir

Günlük hayatın yoğun koşuşturması arasında Karşıyaka Lazer Epilasyon, sadece kişisel bakımıyla yakından ilgili kadınların değil, İzmir Diod Lazer, Erkek Epilasyon Karşıyaka hizmeti vermekte olup, dış görünüşüne önem veren erkeklerin de bir numaralı kabusu sıklıkla ortaya çıkan istenmeyen tüyler, dışarıdan kirli ve bakımsız görünmelerine neden olan kıllardır.

Acılı eski usul yöntemlerden (ağda), kıl kökünü güçlendirmekten bir işe yaramayan ve cilt üzerinde kesiklere hatta yaralara neden olan jiletlerden sıkılan herkes çareyi acısız ve uzun süreli rahatlama ve temizlik sağlayan lazer epilasyon yöntemlerinde bulmuştur.

Lazer Epilasyon Karşıyaka

Lazer epilasyon ten rengi, kıl yapısı, kişisel faktörler göz önüne alınarak uygulanır ve her cilt tipinin ihtiyacına karşılık gelen farklı seçenekleri vardır. Bu yöntemlerden birisini seçmeye karar verdiğinizde uzmanınıza danışmanızı ve onun yönlendirmeleri ışığında hareket etmenizi tavsiye ederiz.

Diod Lazer Hangi Durumlarda Uygulanır ?

Her cilt tipine uygulanabilir bir lazer epilasyon yöntemi olmakla birlikte en etkili sonucu almak için koyu renkli ya da güneş ışığıyla bronzlaşmış tenlere diod lazer operasyonu

önerilir. Diod lazer kıl kökleri ne kadar koyu ve güçlü olursa olsun onlara direk etki ederek en faydalı sonucu almanızı sağlayacaktır.

Lazer Epilasyon Seansları Sonrasında Tüyleriniz

Diod lazer uygulaması kişinin kıllarından tamamen kurtulabilmek için 1 ila 2 hafta arasında değişen bir bekleme süresi olan bir işlemdir. Bekleme sürenizin dolmasıyla birlikte tüylerinizin dökülerek vücudunuzu terk ettiklerini gözlemlersiniz. En küçük dokunuşta bile cildinizden hızla düşerler. Sahip olmayı arzu ettiğiniz temiz ve pürüzsüz görünüme üstelik kalıcı olarak kavuşmuş olursuz.

Diod Lazer Uygulaması Seansları ve Başarı Oranları

Lazer epilasyon yöntemlerinde kişilerin kaç seans geçirecekleri tüylerinin durumuna, ten renklerine, kıl köklerinin cinsine göre farklılıklar gösterir. Kılların uzama döngüsü ve kıl köklerinin durumu göz önüne alındığında kişilerin almaları gereken seans sayısı artabilir.

Diod lazer epilasyon uygulamalarında ortalama 4- 8 seans sonrasında tüylerinizden kalıcı bir şekilde kurtulmuş olursunuz.

İstenmeyen tüylerden kurtulma konusunda en istenilen sonucu üstelik en kalıcı şekilde elde etmenizi sağlayan yöntem lazer epilasyon uygulamaları olmakla birlikte reel sonuçlar göz önüne alındığında hiçbir yöntem, lazer epilasyon yöntemleri de dahil olmak üzere % 100 oranında bir kalıcılığa sahip değildir. Lazer Epilasyon Karşıyaka Gerçekçi bakıldığında lazer epilasyonları % 90 oranında kalıcılık sağlarlar. Ki bu bütün o diğer masraflı, zahmetli ve çok can acıtan yöntemler ve o yöntemler sonrasında tüylerin sıklıkla tekrar ve tekrar ortaya çıkma durumları göz önüne alındığında, bir türlü kurtulamadığınız tüylerinizle vedalaşmak için hâlâ en kesin sonuç veren ve en etkili yöntemdir.

Güvenilirliği sorgulanabilecek,  her gün bir yenisi daha açılan lazer epilasyon merkezlerinden birine gitmeden önce iyi bir araştırma yapmanızı, mümkünse daha önce o merkezden hizmet almış kişiler ile iletişime geçmenizi ve onların tavsiyelerine kulak vermenizi şiddetle öneririz.