0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dermaterapi

Dermaterapi İzmir

Dermaterapi İzmir, genç ve güzel kalabilmek adına kadınlar çeşitli cerrahi işlemlere maruz kalabilmektedirler. Dermaterapi Bostanlı Yanlış yapılan yöntemler ve alınan merdiven altı hizmetler ise son dönemlerde sıklıkla karşılaştığımız olumsuz sonuçlara neden olmaktadır.

Bu gibi olumsuzluklardan uzak kalmak ve en kestirme yönden hayal edilen görüntüye ekonomik fiyatlarla sahip olmanın yeni şekli Karşıyaka güzellik merkezi olmaktadır.

Evde kendi yöntemleriniz ile boşa zaman geçirmek ve cilt sağlığınızı daha da fazla kötüye götürmemek adına sizlerde emin ellerden bu özel hizmeti alabilirsiniz

Dermaterapi nedir? Ne işe yarar?

Dermaterapi İzmir ve çevresinde verilen bir güzelleşme tekniğidir.

Dermaterapi yöntemi, özellikle ergenlik döneminden arda kalan derin sivilce izlerinin ortadan kaldırılması,  belirginliğin ortadan kaldırılması,  göz, dudak ve kulak çevresinde ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesi, özellikle gebelik ve kilo alıp vermeden ötürü ortaya çıkan cilt çatlaklarının ortadan kaldırılmasına yönelik olarak uygulanan bir kozmetik güzellik ürünüdür. Bostanlı Örümcek Ağı Estetiği hizmeti de veren firmamız Erkek Lazer Epilsayon işleri de yapmaktadır.

Daha sağlıklı bir cilde sahip olabilmek her kadının en özel hakkıdır. Hem kendini iyi hissetmesi hem de her defasında göz kamaştıran bir görüntüye sahip olabilmesi adına bu oldukça önemlidir.

Dermaterapi nasıl uygulanır?

Dermaterapi kendi başınıza ev ortamında uygulayabileceğiniz bir yöntem olmamaktadır. Dr. Dermatologlar kontrolünde ve en başta kontrol edilerek uygun bulunmasının ardından güzellik merkezleri tarafından yapılması gereken önemli bir işlemdir.

Kesinlikle uzman ellerden yardım alınması gerekmektedir. Bu alanda eğitim alınmış hekimlerce yapılması tavsiye edilmektedir. Estetik bostanlı merkezimiz sizlere bu alanda güvenilir hekim hizmeti sağlamaktadır.

Dermaterapi işlemi sırasında kullanılmakta olan cihaz tek seferlik bir kullanım özelliğine sahiptir. Bir daha farklı kişiler ve işlemler için kesinlikle kullanılmamalıdır.

Dermaterapi yöntemi aynı zamanda farklı işlemler eşliğinde kullanılmaktadır.

Kimyasal peeling sırasında da bu özel teknik tercih edilmektedir.

Mikrodermabrazyon uygulaması sırasında Dermaterapi tekniği kullanılmaktadır.

Duruma göre Dermaterapi tekniği yine Subsizyon işlemi sırasında tercih edilmektedir.

Bu özel teknik güzelleşme yöntemlerinin birçoğunda yaygın olarak tercih edilmektedir.

Dermaterapi yöntemi ile tedavi yapılması düşünülen nokta dermatologlar tarafından belirlendikten sonra, özel kremler ile uyuşturma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ardından antiseptik solüsyonlar yardımı ile temizleme işlemi tamamlanmaktadır.  Özel ve kaliteli iğne uçlarına sahip olan tamburlar yardımı ile sorunlu bölge tam anlamıyla taranmaktadır.

Kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olan bu özel sonucunda taranan bölge üzerinde minik noktasal kanamalar ortaya çıkmaktadır bu oluşumlar herhangi bir olumsuz durumu meydana getirmektedir. Yapılan işlem sonunda bu şekilde bir durum beklenmektedir.

Bu kanalar yapılan işlemin bir parçasını oluşturmaktadır.

Dermaterapi Karşıyaka sonrası cilt üzerinde kısa süreli olarak kızarıklık oluşumu yaşanmaktadır. Güneş le temas tavsiye dilmeden bir sonraki gün hayatınıza kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde deva edebilirsiniz.

Sizlerde bu özel hizmetten yararlanmak için 0 232 366 66 80 Telefon numaralarımızı hemen şimdi tuşlayabilir ve detaylı bilgi almaya başlayabilirsiniz.