0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme

Lazerle Cilt Gençleştirme İzmir

İleri yaşlara sahip kişilerin tercihi olduğu kadar birçok olgun yaşlara sahip kadınlarında sürekli olarak tercihleri arasında yer alan lazerle cilt gençleştirme uygulaması günümüzde yoğun rağbet görmektedir. Birçok kişi tarafından tercih edilen ve kesin çözümler sağlayan lazerle cilt yenileme tekniği birçok vücut alanında uygulanabilen teknikler olmaktadır. Tedavi deki asıl amaç ise cilt altında yer alan kollajen yapımında katkıda bulunarak bu durumu artışa yönelik desteklemelerde bulunmasıdır. İki farklı lazerle cilt gençleştirme tekniği bulunuyor. Bunlardan birincisi cildin en üst kısmından deri tabakası kaldırılarak cildin düzleştirilerek özel bir teknik sayesinde gerginleştirilen kolajen dokunun sağlıklı bir şekilde kendini yenilemesi üzerinedir.

Notox Lazer Cilt Gençleştirme İşlemi

Bir diğer yol ise cilt üst tabakasında herhangi bir hasar göstermeksizin ısı yardımıyla arttırılan bu değerin düzenleme işlemiyle yapılmasıdır. Bir diğer önerimiz de altın iğne tedavisi olmaktadır. Daha ileri yaşlara sahip kişilerin tercihi olduğu kadar birçok olgun yaşlara sahip kadınlarında sürekli olarak tercihleri arasında yer alan lazerle cilt gençleştirme uygulaması günümüzde yoğun rağbet görmektedir. Birçok kişi tarafından tercih edilen ve kesin çözümler sağlayan lazerle cilt yenileme tekniği birçok vücut alanında uygulanabilen teknikler olmaktadır.

Karşıyaka Lazer cilt Yenileme İşlemi

Tedavi deki asıl amaç ise cilt altında yer alan kollajen yapımında katkıda bulunarak bu durumu artışa yönelik desteklemelerde bulunmasıdır. İki farklı lazerle cilt gençleştirme İzmir  tekniği bulunuyor. Bunlardan birincisi cildin en üst kısmından deri tabakası kaldırılarak cildin düzleştirilerek özel bir teknik sayesinde gerginleştirilen kolajen dokunun sağlıklı bir şekilde kendini yenilemesi üzerinedir. Bir diğer yol ise cilt üst tabakasında herhangi bir hasar göstermeksizin ısı yardımıyla arttırılan bu değerin düzenleme işlemiyle yapılmasıdır.

Uygulama ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ağrılı bir durumun oluşması halinde daha öncesinden ağrı kesici yani bir diğer ismiyle de anılan anestezi kremleri, genel anestezi veya damar içi sakinleştirici iğneler yapılmaktadır. Uygulama tedavisinden hemen sonra klinikte kalmak gerekmiyor ve hastanın normal hayata dönüş süresi ise ortalama bir haftalık bir süreci takibe almaktadır. Yüz hatlarında uygulanan lazerle cilt gençleştirme işlemlerinde, yüzdeki pembe görünüm 1 ila 2 ay içerisinde geçmektedir. Duruma göre uygulanacak olan ikinci seans ise 1-2 ay sonra tekrar yapılabilme durumunu taşımaktadır.

Lazerle Cilt Gençleştirmenin Avantajları Nelerdir?

Lazerle cilt gençleştirme uygulamaları tamamen kendini genç bir yapıya kavuşturmak isteyenlerin ideal tercihleri olmaktadır. Son yıllarda oldukça ilgi gören ve teknolojinin gelişmesiyle kendini ilerleterek gelişim gösteren lazer cihazları bu kapsamda insanlara faydalı bir durum sağlayarak çözümler üretmektedir. Gençleştirme başta olmak üzere sarkmalar, kırışıklıklar, lekeler ve daha birçok farklı işlem üzerinde rahatlıkla uygulana bilinmektedir. Özellikle de gelişim gösterdiği en güzel noktalardan birisi de eski cihazlara göre artık tedavi gören kişiyi sosyal hayattan koparmaması ve biran önce normal yaşantısına devam etmesini sağlamasıdır.

Lazerle Cilt Gençleştirme İşlemi Hangi Durumlarda Kullanılmaktadır?

İzmir Lazer Cilt Gençleşirme

Su çiçeği izleri yok etme karşıyaka oluşumlarını bu uygulama yöntemiyle giderebilirsiniz, Göz çevresinde, dudak veya alın bölgesinde yer alan ince çizgiler, Yüz hatlarında sarkma veya esneklik kaybı,Güneş hasarlarına uğrayan ciltler,Yaşlılık lekeleri,Genişleyen gözenek sorunları Doğum lekeleri, Cilt hatlarında oluşan gri veya sarı renk değişimleri gibi daha birçok farklı durum üzerine tercih edilebilir bir uygulama olmaktadır.

Tüm bu durumlara ek olarak birçok kişinin merak ettiği cilt gençleştirme yöntemi kaç seans olduğu merak edilmektedir. İyi bir sonuç alabilmek adına ortalama 3 ila 6 seans aralığında iyi bir görünüme sahip ola bilinmektedir. Cilt gençleştirme uygulamaları tam manasıyla 1,5 ay dolaylarında başlangıç olarak kendini göstermektedir. Bu durum maksimum derecede 6 aylık bir süreç zarfında sonuç olarak görülebilir bir hale gelmektedir.