0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Botoks Bostanlı

Botoks Bostanlı

Bostanlı Botox

 

Yılların vermiş olduğu cilt yorgunluğu bir zaman sonra dermatoloji kremleri ile tedavi edilemez hale gelmektedir. Gerek sigara gibi kötü alışkanlıklar gerekse diğer zararlı alışkanlıklardan ve en önemlisi de tabii ki strese bağlı olarak cildimiz eski gergin ve genç görüntüsünden yaşımızın da etkisi ile sarkmaktadır. Botoks tabii ki %100 bir tedavi biçimi değildir. Botoks yardımcı bir madde olup, zamana direnmenize yardımcı olmaktadır. Elbette bu işlemin güvenilir bir Dermatolog Doktor tarafından yapılması gereklidir. Günümüzde merdiven altı diye tabir ettiğimiz çok sayıda kötü niyetli kişiler bunu ticari bir işleme dönüştürmüştür. Bunlara dikkat etmenizde fayda var. Botoks tedavisini yaptıracağınız kişinin öncelikle Dermatolog Doktor olup olmadığına bakmanız sizin sağlığınız açısından çok önemlidir.

botoks fiyatları izmir 2018

Kapsamlı bir araştırma sonrasında belki daha önce bu işlemi kendisine uygulatmış bir yakınınıza danışarak gideceğiniz güvenilir bir uzman doktor en hızlı ve acısız yoldan sizi genç ve güzel görünme hayalinize kavuşturacaktır.

botoks fiyatları izmir 2017

çeşitli fiyatlar olmasına karşın firma olarak bu hususta oldukça hesaplı olduğumuzu söyleyebiliriz.

izmirde ucuz botoks

Bu hususta dikkat etmeniz ve kesinlikle uzak durarak yakınınına bile yaklaşmamanız gereken en hayati nokta kesinlikle paravan sağlık mekanları olarak adlandırılan ve insan sağlığı üzerinde bilinçsizce oynayan, tehlikeli kişi ve kuruluşlar olacaktır.

Botox ve dolgu fiyatları

Botoks uygulamaları kas yapılarınızın üzerine doğrudan enjekte edilerek uygulandığından son derece basit bir işlemdir ve müdahale sonrasında yaralanma, kesikler ya da kanama gibi tatsız durumlar yaşamazsınız.

En merak edilen sorulardan birisi ”Botox her bölgeye serbestçe uygulabilen bir işlem midir, vücudumun istediğim herhangi bir yerine botox uygulatabilir miyim?”

Bu sorunun cevabı ”Hayır” olacaktır. Vücudunuzun istediğiniz herhangi bir yerine botox uygulatamazsınız. Çünkü botox uygulaması yüz ve boyun gibi yalnızca belirlenmiş bölgeler üzerinde gerçekleştirilebilen bir işlemdir.Kullanım süresi ortalama 7 ay olmakla birlikte bu süre kişilerin yaş, kilo, cinsiyet, yaşama tarzı, gündelik alışkanlıkları gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Botox İşleminin Hayatınıza Etkisi

Botox uygulaması küçük bir aracılığıyla yüzünüzün ya da boynuzun önceden belirlenmiş yaşlılık çizgileri olarak da bilinen kırışıklıkla üzerinde gerçekleştirilir.

Yüz ifadeleriniz ve mimikleriniz botox karşıyaka tarafından özenle korunur.

izmirde botoks merkezi

% 100 botox izmir estetik notox güvencesi altındadır.

izmir karşıyaka botoks merkezleri

Ağrısız ve oldukça kısa bir sürede gerçekleştirilen botox uygulamanız

Tedavi sonrasında bazı kişilerde kızarıklık, kısa süreli baş ağrıları, halsizlik görülebilmekle birlikte botox işlemini tercih edenlerin büyük bir çoğunluğunda botox uygulaması sonrasında beliren ciddi yan etkiler gözlenmemiştir.