0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Botoks Bostanlı

06 Eylül 2017
1 kez görüntülendi
Botoks Bostanlı

Bostanlı Botox

İlerleyen yıllara meydan okurcasına genç ve güzel görünmek Karşıyaka Botoks hizmeti, sadece kadınların değil günümüz erkeklerinin de en büyük arzuların dandır. Bostanlı Botox hizmeti sağlayan firmamız, bıçak altı adı verilen cerrahi işlemler kişilerin gözlerini korkutmakla birlikte son zamanların gelişmiş teknolojisi sayesinde insanlar bu türden işlemlere artık gerek duymamaktadır.

izmirde botoks yapan hastaneler

Özellikle kadınlar ve sağlıklı, dinç bir cilde sahip olmayı isteyen fakat cerrahi operasyondan kaçan erkekler çareyi botox uygulamalarında bulmaktadırlar. Botox uygulaması Karşıyaka çoğunlukla kişinin yaşlılık belirtileri olarak adlandırdığımız yüz ve boyun bölgelerinde gözle görülür bir şekilde belirginleşen çizgileri ortadan kaldırmak için uygulanır. Halk arasında ” gerdirme işlemi ” olarak da bilinir.

botoks fiyatları izmir

Herkesçe tanınan dünyaca ünlü kadın erkeklerden klasik ev hanımlarına çalışan erkeklere varıncaya kadar bıçak altı operasyon geçirmeden genç ve güzel/ yakışıklı görünmek isteyen herkes botox uygulamasını tercih etmektedir.

Neden Dünyanın Her Yerinde Botox Tercih Ediliyor ?

Botox uygulamasının çok geniş kitlelerce tercih edilmesindeki en önemli faktörler güvenilir ve en hızlı şekilde sonuç veren bir işlem olmasıdır. Kişilerin güzelleşmek ve genç görünmek için riskli bıçak altı operasyonları geçirmek ve acı çekmek zorunda kalmamaları bir diğer en önemli faktörlerdir.

botoks fiyatları izmir 2018

Kapsamlı bir araştırma sonrasında belki daha önce bu işlemi kendisine uygulatmış bir yakınınıza danışarak gideceğiniz güvenilir bir uzman doktor en hızlı ve acısız yoldan sizi genç ve güzel görünme hayalinize kavuşturacaktır.

botoks fiyatları izmir 2017

çeşitli fiyatlar olmasına karşın firma olarak bu hususta oldukça hesaplı olduğumuzu söyleyebiliriz.

izmirde ucuz botoks

Bu hususta dikkat etmeniz ve kesinlikle uzak durarak yakınınına bile yaklaşmamanız gereken en hayati nokta kesinlikle paravan sağlık mekanları olarak adlandırılan ve insan sağlığı üzerinde bilinçsizce oynayan, tehlikeli kişi ve kuruluşlar olacaktır.

Botox ve dolgu fiyatları

Botoks uygulamaları kas yapılarınızın üzerine doğrudan enjekte edilerek uygulandığından son derece basit bir işlemdir ve müdahale sonrasında yaralanma, kesikler ya da kanama gibi tatsız durumlar yaşamazsınız.

En merak edilen sorulardan birisi ”Botox her bölgeye serbestçe uygulabilen bir işlem midir, vücudumun istediğim herhangi bir yerine botox uygulatabilir miyim?”

Bu sorunun cevabı ”Hayır” olacaktır. Vücudunuzun istediğiniz herhangi bir yerine botox uygulatamazsınız. Çünkü botox uygulaması yüz ve boyun gibi yalnızca belirlenmiş bölgeler üzerinde gerçekleştirilebilen bir işlemdir.Kullanım süresi ortalama 7 ay olmakla birlikte bu süre kişilerin yaş, kilo, cinsiyet, yaşama tarzı, gündelik alışkanlıkları gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Botox İşleminin Hayatınıza Etkisi

Botox uygulaması küçük bir aracılığıyla yüzünüzün ya da boynuzun önceden belirlenmiş yaşlılık çizgileri olarak da bilinen kırışıklıkla üzerinde gerçekleştirilir.

Yüz ifadeleriniz ve mimikleriniz botox karşıyaka tarafından özenle korunur.

izmirde botoks merkezi

% 100 botox izmir estetik notox güvencesi altındadır.

izmir karşıyaka botoks merkezleri

Ağrısız ve oldukça kısa bir sürede gerçekleştirilen botox uygulamanız

Tedavi sonrasında bazı kişilerde kızarıklık, kısa süreli baş ağrıları, halsizlik görülebilmekle birlikte botox işlemini tercih edenlerin büyük bir çoğunluğunda botox uygulaması sonrasında beliren ciddi yan etkiler gözlenmemiştir.