0 (232) 366 66 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Altın İple Yüz Germe

Altın İple Yüz Germe

Altın İple Yüz Germe Nedir?

Altın iple yüz germe işlemleri tamamen ameliyatsız ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Cerrahi bir müdahale olmaması ve aynı zamanda tamamen teknolojinin nimetlerinden faydalanılması kişinin acı çekmeden bu süreci atlatmasını sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan yüz germe işlemleri kılçıklı veya düz diye tabir edilen tipik ameliyat iplikleri ile uygulanmaktadır. Bu tekniklerin diğer isimleri ise; kontür lifti, siluet lifti, Rus ipi lifti ve Aptos ip lifti olarak da belirtilmektedir.

Bostanlı Estetik Merkezi
Yöntem doğrultusunda kesin ve güvenli bir şekilde sonuca varılan en çok tercih genellikle çene ve yanak görüntüleri üzerine olmaktadır. İşlem kapsamında PDO ameliyat ipliklerinin kullanılma sebebi ise cildinizin herhangi bir hasar veya çeşitli zararlara maruz kalmaması üzerine olmaktadır. Anti alerji yapısına sahip olmakla birlikte, aynı zamanda kaybolan elastik işlevinin tekrar eski haline döndürülmesini de sağlamaktadır.

Karşıyaka Altın iple yüz germe işlemleri tamamen ameliyatsız ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Cerrahi bir müdahale olmaması ve aynı zamanda tamamen teknolojinin nimetlerinden faydalanılması kişinin acı çekmeden bu süreci atlatmasını sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan yüz germe işlemleri kılçıklı veya düz diye tabir edilen tipik ameliyat iplikleri ile uygulanmaktadır. Bu tekniklerin diğer isimleri ise; kontür lifti, siluet lifti, Rus ipi lifti ve Aptos ip lifti olarak da belirtilmektedir. Yöntem doğrultusunda kesin ve güvenli bir şekilde sonuca varılan en çok tercih genellikle çene ve yanak görüntüleri üzerine olmaktadır.

Altın İp Yüz Germe Bostanlı

İşlem kapsamında PDO ameliyat ipliklerinin kullanılma sebebi ise cildinizin herhangi bir hasar veya çeşitli zararlara maruz kalmaması üzerine olmaktadır. Anti alerji yapısına sahip olmakla birlikte, aynı zamanda kaybolan elastik işlevinin tekrar eski haline döndürülmesini de sağlamaktadır.  İple ameliyatsız yüz germe tekniği kişiden kişiye farklılık gösterebilen bir işlevdir. Germe işleminin yapıldığı bölgenin kapsamında hemen etki göstermekte olup, tam olarak sonuca bağlanma süreci ise ortalama 3 ay süreci sonrasında gerçekleşmektedir. Yüz germe teknikleri arasında acısız bir yöntem olduğu gibi kalıcılık etkisinin de 3 yıla kadar sürebileceğini söylemekte fayda var.

Bu yöntemi hoş tutan en iyi etkenlerden bir tanesi de birçok farklı tekniğe göre daha makul bir fiyatta olması, ayrıca ameliyat ve benzeri cerrahi müdahalelere gerek duyulmadan yapılmasıdır. Tüm bunlara ek olarak tüm işlemler 30 dakika kadar sürmekte ve hastanın daha erken günlük yaşantısına dönmesini sağlamaktadır.

Altın İple Yüz Germe Uygulamasının Avantajları

Güvenilir olduğu gibi basit bir uygulama dahilinde yapılması,En ince kırışıklıkları bile giderebilme,Yara ve iz gibi kötü durumların oluşmaması, Tedavinin hijyenik ortamlarda yapılması, Ağrısız bir tedavi sürecine sahip olması,İsteğe göre 2-3 yıllık bir süreçten sonra tekrar yapıla bilinmesidir. Karşıyaka Örümcek Ağı Estetiği yapan firmamız Altın İple Yüz germe işlemini sorunsuz yapmaktadır.

Uygulama Kimler İçin Uygundur?

Öncelikle cilt bölgesinde yoğun bir şekilde sarkma yaşayan ve aynı zamanda derin çizgi hatlarına sahip olan herkes için uygun bir yöntemdir. Öte yandan 30-65 yaş aralığına sahip, cilt güzelliğine önem veren kişilerin herhangi alerjik veya benzeri problemleri olmaması kaydıyla uygun olmaktadır.

Altın İple Yüz Germe Karşıyaka

Cinsiyet ayrımının olmadığı bu yöntemden hem kadınlar, hem de erkekler rahatlıkla faydalanabilirler. Cildi elastik bir kayba uğrayan kişilerinde son dönemlerde oldukça tercih ettiği altın ipiyle yüz germe tekniği günümüz teknolojisi ile yapılabilmektedir.

İzmir Yüz Germe Doktor Tavsiye

Bu uygulama daha çok cildinde yoğun yağlanma veya yağ dokusu bulunan kişilerde daha uygun bir halde olmaktadır.

Uygulama Cildin Hangi Sorunlarında Kullanılmalı?

Yanak bölgesindeki sarkmalar,  Gıdı ve çene altı sarkmaları, Boyun ve alın kısmında oluşan derin kırışıklıklar, Gözaltı torbacıkları, Kaş kaldırma durumlarında, “Jaw Line” adıyla da anılan çene çizgisi durumlarında rahatlıkla tercih edilebilir bir yöntemdir.

Yüz Germe Alaybey